Tejaca.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tejaca.darkbb.com

İnternet Dünyasının En Seviyeli En Kaliteli Forum Sayfası

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Radyo Tejaca.FM
EN SON MESAJLAR
Konu Yazan GöndermeTarihi
Perş. Ağus. 04, 2022 5:01 am
C.tesi Ekim 07, 2017 8:13 am
C.tesi Ekim 07, 2017 7:37 am
Ptsi Mart 19, 2012 9:29 am
Cuma Kas. 25, 2011 5:42 am
Paz Eyl. 25, 2011 2:35 am
C.tesi Haz. 11, 2011 1:46 pm
C.tesi Haz. 11, 2011 12:44 pm
C.tesi Haz. 11, 2011 12:21 pm
Cuma Mayıs 27, 2011 12:14 pm
En iyi yollayıcılar
TEJA
Bence hiç bir şeye değmiyor IbackcatgdBence hiç bir şeye değmiyor IvotingbarBence hiç bir şeye değmiyor Ivotercap 
Kralicem
Bence hiç bir şeye değmiyor IbackcatgdBence hiç bir şeye değmiyor IvotingbarBence hiç bir şeye değmiyor Ivotercap 
S3rserii
voyagerm
By_SeRSeRi
Amon-Ra
SABRİ
DaRLiNG
kurtCHEbe
torex

Bence hiç bir şeye değmiyor

4 posters
YazarMesaj
TEJA
Yönetim
Yönetim
TEJA

Kadın
Lakap : TEJA
Tecrübe :
Bence hiç bir şeye değmiyor Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bence hiç bir şeye değmiyor Right_bar_bleue

Madalyalar : Bence hiç bir şeye değmiyor 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
Rep :
Bence hiç bir şeye değmiyor Left_bar_bleue24 / 10024 / 100Bence hiç bir şeye değmiyor Right_bar_bleue

Bence hiç bir şeye değmiyor Empty
MesajKonu: Bence hiç bir şeye değmiyor   Bence hiç bir şeye değmiyor Pixel_10C.tesi Ekim 18, 2008 11:02 pm

Şu yaşadığımız hayatın içinde,neler yaşanıyor neler görülüyor,sizi arkanızdan vuranlar,menfaat uğruna kişiliğinden bile ödün verenler,karşındanki insanın iyi niyetinden yararlananlar..İyi niyetle yaklaştığında..anlamamazlıktan gelip nasıl bi zihniyetse ( Kandırdık enayiyi ) diyenler..yani bazen bakıyorumda,herşey ne kadar yozlaşmış...İnsanın,bi an aklına..yaaaww bu dünyada niye kötülükler coğaldı,iyiler azaldı diyesi geliyor..Oysaki şu ölümlü dünyada,bugün varsak yarın yokuz...nasıl doğmamız gayet doğalsa ölmemizde bi o kadar doğal...
Bi söz var Her canlı ölümü tadacaktır...Bunları bildiğimiz halde,ne bu hırs,ne bu insanları incitmek..Değiyormu hiç bunlara? Ömer Hayyam ölümle ilgili ne güzel dörtlükler yazmış...

Dünyada akla değer veren yok madem,
Aklı az olanın parası çok madem,
Getir şu şarabı, alın aklımızı:
Belki böyle beğenir bizi el alem!“

“İnsan yiyeceksiz, giyeceksiz edemez:
Bunlar için didinmene bir şey denmez.
Ondan ötesi ha olmuş, ha olmamış:
Bu güzelim ömrünü satmaya değmez.”

“Ben olamayınca bu güller bu selviler yok
Kızıl dudaklar mis kokulu şaraplar yok
Sabahlar , akşamlar , sevinçler , tasalar yok
Ben düşündükçe var dünya , ben yok o da yok”

“Niceleri geldi neler istediler
Sonunda dünyayı bırakip gittiler
Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi?
O gidenlerde hep senin gibiydiler

Bu dünya kimseye kalmaz bilesin
Er geç kuyusunu kazar herkesin
Tut ki , Nuh kadar yaşadın zor bela
Sonunda yok olacak sen değil misin ? “

Bence hiç bişeye değmiyor,kalp kırmak insanları alabildiğince incitmek,inanın hiç değmiyor...duyguları örselemekte neye yarıyo? ufff yaa neden herşeyi dert ediyorum ki ben,yine Ömer Hayyam'dan bi dörtlük yazasım geldi..

“Dünyada ne var, kendine dert eyleyecek,
Bir gün gelecek ki can bedenden gidecek,
Zümrüt çayır üstünde, sefa sür iki gün ...
Zira senin üstünde de otlar bitecek”

Sevgiler

TEJA
https://tejaca.yetkin-forum.com
whoaaa
Sen Yenisin Galiba
Sen Yenisin Galiba
whoaaa

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci(hobi olarakta yapıyorum :Pp)
Tecrübe :
Bence hiç bir şeye değmiyor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bence hiç bir şeye değmiyor Right_bar_bleue

Rep :
Bence hiç bir şeye değmiyor Left_bar_bleue34 / 10034 / 100Bence hiç bir şeye değmiyor Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Bence hiç bir şeye değmiyor   Bence hiç bir şeye değmiyor Pixel_10Ptsi Ara. 14, 2009 10:54 am

valla insanlarla iç içe yaşadıktan sonra bunları daha iyi anlıyorsun benim çok başıma geldi bazen hiç bu adaya gelmeseydim bu kötülüklerin hiç birini görmeden güzel hayatımda kalsaydım :\
voyagerm
Yazar
Yazar

Erkek
Tecrübe :
Bence hiç bir şeye değmiyor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bence hiç bir şeye değmiyor Right_bar_bleue

Madalyalar : Bence hiç bir şeye değmiyor B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
Rep :
Bence hiç bir şeye değmiyor Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Bence hiç bir şeye değmiyor Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Bence hiç bir şeye değmiyor   Bence hiç bir şeye değmiyor Pixel_10Perş. Ara. 24, 2009 11:24 am

( yazacak birşey bulamadım )
( boş bir mesaj atmak eniyisi )
ELİNE SAĞLIK ŞEF...
By_SeRSeRi
Moderatör
Moderatör
By_SeRSeRi

Erkek
Lakap : By_SeRSeRi
Tecrübe :

Madalyalar : Bence hiç bir şeye değmiyor B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
Rep :
Bence hiç bir şeye değmiyor Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bence hiç bir şeye değmiyor Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Bence hiç bir şeye değmiyor   Bence hiç bir şeye değmiyor Pixel_10Ptsi Ağus. 30, 2010 11:57 am

yüreğine sağlık can. Umarım diğer yorum yazan arkadaşlar buraya geldiklerinde bu yazıyı birkez daha okurlar.

Bence hiç bir şeye değmiyor
1 sayfadaki 1 sayfası