Tejaca.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tejaca.darkbb.com

İnternet Dünyasının En Seviyeli En Kaliteli Forum Sayfası

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Similar topics
Radyo Tejaca.FM
EN SON MESAJLAR
Konu Yazan GöndermeTarihi
Perş. Ağus. 04, 2022 5:01 am
C.tesi Ekim 07, 2017 8:13 am
C.tesi Ekim 07, 2017 7:37 am
Ptsi Mart 19, 2012 9:29 am
Cuma Kas. 25, 2011 5:42 am
Paz Eyl. 25, 2011 2:35 am
C.tesi Haz. 11, 2011 1:46 pm
C.tesi Haz. 11, 2011 12:44 pm
C.tesi Haz. 11, 2011 12:21 pm
Cuma Mayıs 27, 2011 12:14 pm
En iyi yollayıcılar
TEJA
Sen gerçekten bana aşık olabilirmisin? IbackcatgdSen gerçekten bana aşık olabilirmisin? IvotingbarSen gerçekten bana aşık olabilirmisin? Ivotercap 
Kralicem
Sen gerçekten bana aşık olabilirmisin? IbackcatgdSen gerçekten bana aşık olabilirmisin? IvotingbarSen gerçekten bana aşık olabilirmisin? Ivotercap 
S3rserii
voyagerm
By_SeRSeRi
Amon-Ra
SABRİ
DaRLiNG
kurtCHEbe
torex

Sen gerçekten bana aşık olabilirmisin?

YazarMesaj
TEJA
Yönetim
Yönetim
TEJA

Kadın
Lakap : TEJA
Tecrübe :
Sen gerçekten bana aşık olabilirmisin? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sen gerçekten bana aşık olabilirmisin? Right_bar_bleue

Madalyalar : Sen gerçekten bana aşık olabilirmisin? 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
Rep :
Sen gerçekten bana aşık olabilirmisin? Left_bar_bleue24 / 10024 / 100Sen gerçekten bana aşık olabilirmisin? Right_bar_bleue

Sen gerçekten bana aşık olabilirmisin? Empty
MesajKonu: Sen gerçekten bana aşık olabilirmisin?   Sen gerçekten bana aşık olabilirmisin? Pixel_10Paz Eyl. 07, 2008 9:43 pm

Sen gerçekten bana aşık olabilirmisin? 142er0qp6

SEN GERCEKTEN BANA AŞIK OLABİLİR MİSİN?

Yanlızlığına inat bütün bir geceyi,sevgilinin düşüyle gecirebilir misin?
Gelmeyeceğini bile bile sanki her an kapıdan girecekmiş gibi gözünü
kırpmadan sabaha kadar bekleyebilir misin?
Bugüne kadar ne yaşadıysan yaşadın. Bunların hepsinden sıyrılıp, özünü asla kaybetmeden yeni bir kimlikle başka dünyalar kurup yeni hayatını mutlu kılmak için uğrasabilir misin?
Yağmurun altında aklında sevgilin, dudağında onu anlatan bir şarkı mırıldanarak saatlerce yürüyebilir misin?
Oysa herkes kacmaktadır yağmurdan. Seni ıslatanın aslında yağmur değil aşk olduğunu anlayabilir misin?
Yüreğini cesurca açıp, bazen ağlamayı, bazen umitsizce beklemeyi, bazen
öfkelenmeyi ve herkesin huzurlu olarak niteledigi sakin, beklentisiz ve
süprizlere kapalı hayatını terk etmeyi göze alabilir misin?
Nefes almanı zorlaştıran, yüreğinin yerinden firlayacakmış gibi çarpmasına neden olan, hoş ama zaman zaman da sıkıntı verici; o heyecanı, saklamaya ya da azaltmaya çalışmadan her zaman taşıyabilir misin?
Özlemin; küçücük bir kordan, kentleri yakacak bir yangına dönüşmesine izin verebilir misin?
Elde ettigin herşey senin olsun. Sen yarın için hayal kurabilir misin?
Arzuladığın sevgiliye kavuşmanın hayalini kurmaya cesaret edebilir misin?
Bunu yaparken başkalarının sana "aptal" deme riskini göze alabilir misin?
Hicbir şey düşünmeden, sadece o anı yaşayıp, yüreğini, beynini, bedenini
çoşkunun ve hazzın kucağına teslim edebilir misin?
Nerde olduğunu, kim olduğunu, kimlerle olduğunu unutup, sıyrılıp kaygılarından dans edebilir misin saatlerce?
Hem kendini, hem sevgilini hatalarıyla, değiştirmeden kabul edebilir misin?
Her güne yeni bir isim verip başka başka anlamlar katabilir misin?
Hic kimsenin görmediği güzellikleri fark edebilirmisin?
Ruhuna ihanet etmeden sadece yüreğinin sesini dinleyerek ve yüreğin sana
** O ** dedikce O'nun izinden gidebilir misin?

SÖYLE,GERÇEKTEN BANA AŞIK OLABİLİR MİSİN ?

Anonim

https://tejaca.yetkin-forum.com

Sen gerçekten bana aşık olabilirmisin?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-