Tejaca.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tejaca.darkbb.com

İnternet Dünyasının En Seviyeli En Kaliteli Forum Sayfası

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Similar topics
    Radyo Tejaca.FM
    EN SON MESAJLAR
    Konu Yazan GöndermeTarihi
    Perş. Ağus. 04, 2022 5:01 am
    C.tesi Ekim 07, 2017 8:13 am
    C.tesi Ekim 07, 2017 7:37 am
    Ptsi Mart 19, 2012 9:29 am
    Cuma Kas. 25, 2011 5:42 am
    Paz Eyl. 25, 2011 2:35 am
    C.tesi Haz. 11, 2011 1:46 pm
    C.tesi Haz. 11, 2011 12:44 pm
    C.tesi Haz. 11, 2011 12:21 pm
    Cuma Mayıs 27, 2011 12:14 pm
    En iyi yollayıcılar
    TEJA
    Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye IbackcatgdYaşam zaten kendi kendine bi hikaye IvotingbarYaşam zaten kendi kendine bi hikaye Ivotercap 
    Kralicem
    Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye IbackcatgdYaşam zaten kendi kendine bi hikaye IvotingbarYaşam zaten kendi kendine bi hikaye Ivotercap 
    S3rserii
    voyagerm
    By_SeRSeRi
    Amon-Ra
    SABRİ
    DaRLiNG
    kurtCHEbe
    torex

Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye

2 posters
    YazarMesaj
    TEJA
    Yönetim
    Yönetim
    TEJA

Kadın
    Lakap : TEJA
    Tecrübe :
    Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye Right_bar_bleue

Madalyalar : Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    Rep :
    Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye Left_bar_bleue24 / 10024 / 100Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye Right_bar_bleue

Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye Empty
    MesajKonu: Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye   Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye Pixel_10Paz Eyl. 07, 2008 11:03 pm

Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye değilmi?Yaşamın içinde neler yaşıyoruz neler görüyoruz,bakmasını bilen gözlerde,yaşam dahada cekici geliyor..Ve herkesin bu yaşamın içinde o kadar cok hikayesi vardır ki ama acı ama tatlı..Mesela ben bilim kurgu türünden bi hikayemi anlatayım size gercek ve yaşanmış..

Lise yıllarındayken bi pazar sabahı,uykudan uyandım fakat tekrar uyumaya calıştım..Uyanıkken kulağınıza bi sürü sesler gelir bazen istediğiniz sese odaklanırsınız ve sadece onu duyar gibi olursunuz,örneğin kuş sesine odaklanırsınız ve kuş cıvıltıları dahada netleşir..Ben bunu çok yaparım

Neyse...bu sefer kulağımdaki vınlamaya odaklandım o vınlama sanki coğaldı çoğaldı sadece vınlamayı duyar oldum ve bedenim yavaş yavaş sanki havalandı ben kendimi yukarda hissediyorum ama bedenim aşağıda..çok ciddiyim arkadaşlar aynen böyle oldu..

Sonra mavi bi ışık belirdi sürekli dönen beni içine cekmeye çalışan bi ışık...canım o kadar cok o ışığa gitmek istediki anlatamam o duyguyu,kendimi acaip mutlu hissettim,rahatlamış ve huzur dolu o ışığa doğru yöneldim,sanki beni cekiyor..o arada ailem aklıma geldi ya dönemezsem annem ,babam ne yaparlar cok üzülürler diye düşünmeye başladım kiiii..

Birden kulağımda ne vınlama kaldı,nede oluşan mavi ışık..şaşkınlıkla etrafıma bakındım yatağımdayım ve herşey normal..alalah dedim..Şimdi diyeceksiniz ki rüya gördün

hayır rüya değildi..çünki ertesi günü yine denedim..kulağımdaki vınlamaya odaklandım..ve bedenimin havalandığını hissettim ve korktum vaz gectim.Bidahada denemedim...

Bunu aileme anlattığımda güldüler kesin rüya gördün dediler bazı arkadaşlarımda aynı şeyi söyledi..Bazı arkadaşlarımda bana sen astral seyahat yaşamışsın dediler..sakın bidaha deneme bilinçsizce yapılırsa bidaha dönemezsin dediler..

Bilmiyorum arkadaşlar..ama bildiğim tek bişe var gercekten ben böyle bişe yaşadım

TEJA
    https://tejaca.yetkin-forum.com
    zibanak_84
    Sen Yenisin Galiba
    Sen Yenisin Galiba

Tecrübe :
    Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye Right_bar_bleue

Rep :
    Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye   Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye Pixel_10C.tesi Nis. 03, 2010 7:52 pm

:p: senin doğa üstü güçlerinin olduğunu anlamıştım zaten. ne olursa olsun iykide gitmemişsin burda bizimlesin D
    TEJA
    Yönetim
    Yönetim
    TEJA

Kadın
    Lakap : TEJA
    Tecrübe :
    Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye Right_bar_bleue

Madalyalar : Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    Rep :
    Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye Left_bar_bleue24 / 10024 / 100Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye   Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye Pixel_10C.tesi Nis. 17, 2010 2:40 am

teşekkürler zibanak D
    https://tejaca.yetkin-forum.com

Yaşam zaten kendi kendine bi hikaye
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -