Tejaca.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tejaca.darkbb.com

İnternet Dünyasının En Seviyeli En Kaliteli Forum Sayfası

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Radyo Tejaca.FM
EN SON MESAJLAR
Konu Yazan GöndermeTarihi
Perş. Ağus. 04, 2022 5:01 am
C.tesi Ekim 07, 2017 8:13 am
C.tesi Ekim 07, 2017 7:37 am
Ptsi Mart 19, 2012 9:29 am
Cuma Kas. 25, 2011 5:42 am
Paz Eyl. 25, 2011 2:35 am
C.tesi Haz. 11, 2011 1:46 pm
C.tesi Haz. 11, 2011 12:44 pm
C.tesi Haz. 11, 2011 12:21 pm
Cuma Mayıs 27, 2011 12:14 pm
En iyi yollayıcılar
TEJA
Ben bir yaprağım IbackcatgdBen bir yaprağım IvotingbarBen bir yaprağım Ivotercap 
Kralicem
Ben bir yaprağım IbackcatgdBen bir yaprağım IvotingbarBen bir yaprağım Ivotercap 
S3rserii
voyagerm
By_SeRSeRi
Amon-Ra
SABRİ
DaRLiNG
kurtCHEbe
torex

Ben bir yaprağım

3 posters
YazarMesaj
TEJA
Yönetim
Yönetim
TEJA

Kadın
Lakap : TEJA
Tecrübe :
Ben bir yaprağım Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ben bir yaprağım Right_bar_bleue

Madalyalar : Ben bir yaprağım 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
Rep :
Ben bir yaprağım Left_bar_bleue24 / 10024 / 100Ben bir yaprağım Right_bar_bleue

Ben bir yaprağım Empty
MesajKonu: Ben bir yaprağım   Ben bir yaprağım Pixel_10C.tesi Ara. 20, 2008 12:02 pm

Ben bir yaprağım Yaprakga0

Ben uçuşan damarsız bir yaprağım, sonbahar rüzgarında. Hiç bir sevmek almıyor ahımı. Nereye baksan hep kendimden bir parça, bir an kayboluyorum karanlıkta bir an ben oluyorum karanlık. Nereden eserse essin bu rüzgar benden geçiyor bütün yollar. Yolun sonunda mıyım yoksa henüz başlangıcına dahi mi uğramadım, bilmiyorum. Kaybolmuşum koca evrende, evren benim adım olmuş, ben diye bildiğim her şey bir anda yokluğum olmuş. ben bir yaprağım, ilkbaharla bir yeşillenen. İçimde her yer bir bir karıncalanmakta.Yavaştan yavaştan yokluğumdan doğuyorum. Ganita'nın önündeyim yüzüm karanlık görmüyorum hiç bir ruh ikizim, her yanım kalabalık. Sokak lambalarıyla konuşurken gözlerim, denizin hışırtısını içime çekiyor beynim. Bir kaç yakamoz derdime ortak oluyor, nefsimle boğuşurken ellerim. Ben bir yaprağım ağacından koparılmış, yokluğum devamı olacak hayatın. ben giderken sen olacaksan eğer mahşerin gediklisi, ben gitmeye razıyım. ben bir yaprağım rüzgar beni nereye savurursa oradayım. Bazen kaldırım taşıyla sırdaşım, bazen bir kuş kadar yukarıdayım, bazen de hiç bilemeyeceğin bir karanlıkta yapa yalnızım. Oysa ben ilkbaharın yağmurun da büyümüştüm. Benim rengime insanlar şiir yazardı, içine çekebilecekleri kadar nefesle koklarlardı. neredeler şimdi ben, kim, neyi, neden, nasıl. Kağıtlarım rüzgarda uçuşurken esen yel.Bir damla huzurum olmadı ki, olacak diye umudum olsun.Kitaplar beni yazarken, bir sonbahar akşamında uçuşan bir yaprağın üstünde giden ben her ne kadar kendinden geçse de, yağmurun akıttığı göz yaşlarına dek, uçurumdan düşmeyi başaramadı. Hava boran olmuş, ben boran olmuşum, hiç kimse de ağıt yok, ben kaybolmuşum. Tutun elimden tutun, ellerim kaymakta.Bana yol göster Rabbım ben yavaş yavaş yok olmaktayım.
https://tejaca.yetkin-forum.com
DaRLiNG
Üye
Üye

Tecrübe :
Ben bir yaprağım Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ben bir yaprağım Right_bar_bleue

Rep :
Ben bir yaprağım Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Ben bir yaprağım Right_bar_bleue

Ben bir yaprağım Empty
MesajKonu: Geri: Ben bir yaprağım   Ben bir yaprağım Pixel_10C.tesi Ara. 20, 2008 8:45 pm

Ellerine Sağlık Hoş bir yazı :)
S3rserii
Yazar
Yazar
S3rserii

Erkek
İş/Hobiler : mekanık teknısyenı
Lakap : S3rseriii
Tecrübe :
Ben bir yaprağım Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ben bir yaprağım Right_bar_bleue

Madalyalar : Ben bir yaprağım B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
Rep :
Ben bir yaprağım Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Ben bir yaprağım Right_bar_bleue

Ben bir yaprağım Empty
MesajKonu: Geri: Ben bir yaprağım   Ben bir yaprağım Pixel_10Paz Ara. 21, 2008 5:50 am

emegıne saglık canım gercekten guzel olmu sgene sana yakısan guzellıkte yazı cıkarmıssın :)

Ben bir yaprağım
1 sayfadaki 1 sayfası