Tejaca.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tejaca.darkbb.com

İnternet Dünyasının En Seviyeli En Kaliteli Forum Sayfası

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Similar topics
    Radyo Tejaca.FM
    EN SON MESAJLAR
    Konu Yazan GöndermeTarihi
    Perş. Ağus. 04, 2022 5:01 am
    C.tesi Ekim 07, 2017 8:13 am
    C.tesi Ekim 07, 2017 7:37 am
    Ptsi Mart 19, 2012 9:29 am
    Cuma Kas. 25, 2011 5:42 am
    Paz Eyl. 25, 2011 2:35 am
    C.tesi Haz. 11, 2011 1:46 pm
    C.tesi Haz. 11, 2011 12:44 pm
    C.tesi Haz. 11, 2011 12:21 pm
    Cuma Mayıs 27, 2011 12:14 pm
    En iyi yollayıcılar
    TEJA
    BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. IbackcatgdBİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. IvotingbarBİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. Ivotercap 
    Kralicem
    BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. IbackcatgdBİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. IvotingbarBİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. Ivotercap 
    S3rserii
    voyagerm
    By_SeRSeRi
    Amon-Ra
    SABRİ
    DaRLiNG
    kurtCHEbe
    torex

BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ..

2 posters
    YazarMesaj
    SABRİ
    Üye
    Üye
    SABRİ

Erkek
    Tecrübe :
    BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. Right_bar_bleue

Madalyalar : BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    Rep :
    BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. Right_bar_bleue

BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. Empty
    MesajKonu: BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ..   BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. Pixel_10Cuma Nis. 03, 2009 12:02 pm

BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜNDEN..

Düşünüyorum da ben nerede yanlış yaptım neden hala sürüyor bu işkence neden hala tamam bu sefer aramazsa unutacağım dediğim anda arıyor neden neden. Acaba vakti mi var diyorum bir şeyleri yaşamamız mı gerekiyor diyorum kendi kendime. Bilmiyorum yine karşımda msn de bu saatte bu arada saat: 01,43 evet bu saatte msn de büyük ihtimalle sevgilisiyle konuşuyordur neden o konuştuğu kişi ben değilim ki…. Hemen devreye polyana giriyor hayırlısı değildir diyor. Bende peki değil ama neden hala bir şekilde karşıma çıkıyor diye soruyorum. Cevap hemen geliyor bazı şeyleri yaşaman gerekir. Hiç altta da kalmaz yani ama bir gün yeneceğim bir gün sorduğumda cevap veremeyecek bana evet bu sefer sen haklısın diyecek bir gün bardağın dolu tarafı olmayacak. Garip bir şey bak yazınca rahatlamaya başladım gerçekten şimdi yazmadan önceki şeyleri hissetmiyorum. Galiba çözüm yolunu buldum aklıma geldiği zaman hemen deftere düşüncelerimi yazmak hayret bir şey nasıl böyle bir şey oluyor umarım geçici değildir bilgisayarı kapatıp yatarken aklıma gelmez neyse yaşayıp göreceğiz. Bu arada msn i kapatmış yani bende kapatabilirim ama bana bir şey demeden kapattı uykusu gelmiştir şimdi bir şeyler yazarsam uzar diye düşünmüştür neyse öyle yada böyle çıktı eeee artık bende çıkayım zaten uykum geldi. Uffffffff tam çıkarken yine geldi. Zaten benimde uykum kaçmıştı BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. Msn_happy. Eeee nerde kalmıştık. Hımm diyordum ki bu polyana yı bir gün yenicem sonra falan filan işte kimi kandırıyorsam. Şimdi sevgilisinden ayrılıyormuş konuşacak kim var ben varım yani Mustafa anlatıyım rahatlıyım belki o hala seviyordur beni belki başlamadan biten bir ilişkiye devam ederiz diyordur işte size bir hayal daha bu hayallerin sonu yok galiba baksana yine imkansız bir hayal eee ne yaparsın umut fakirin ekmek kapısıdır. Resmini koymuş msn e ne kadar tatlı çıkmış öyle boşuna sevmemişim ben bu kızı ama kötü de bir yanı var herkes hoşlanıyor ondan yani onunla çıkmak isteyen bence bir sürü kişi vardır kim sevmez ki bu tatlı kızı. Uffff daha kendime ne kadar daha acı çektireceğim ki zaten insan ne yaparsa kendine yaparmış. Baksana yaa amma atasözü biliyormuşum ben vayyy canına. Tamam beee Türkçe’m kötü işte kötü olmasa İzmir de olurdum biliyorum neden iki de bir yanlışımı bulup duruyorsun anlamıyorum bazen kızıyorum bu bilgisayara haddinden fazla ukala tamam her şeyin iyisini sen biliyorsun bak şimdi ona cevabını vereceğim iyi bak tamam her şeyin iyisini sen biliyorsun ama şunu unutma ki seni yapanda biziz oh olsun canıma değsin nasıl cevabını verdim ama galiba ben deliriyorum neyse zaten kim akıllı ki bu dünyada doğru değil mi akıllı insan yaşayamaz bu dünya da baya yazmışım yaa bu kızın uykusu gelmedi mi hala yatsın artık da bende yatayım gözlerim ağrıdı. Saatte 2,10 olmuş ne zamandır yazıyorum dur bi bakayım 27 dakika neyse canım daha yarım saat olmamış değil mi şu yanlışlarımı bir düzelteyim ukala bilgisayar düzeltsin gördükçe sinir oluyorum.

Baya bir yanlış yazmışım. Çoğu hızlı yazacağım diye de olsun. Hala uyanık yaaaa yat artık kız yatta bende yatayım karnım ağrımaya başladı bak ne olur yat artık. Iı ııı bunun yatacağı yok yani bana da uyku yok. Peki dönelim neden olmadı konusuna ne yaptım acaba bir düşünelim. Daha önce herhangi bir kızı mı üzdüm hayırrr, eee o zaman herhangi bir kızın canını mı yaktım ona da hayırrrrr, bakayım başka ne kaldı birilerinin sevgilisini mi çaldım hayırrrrr eee ne kaldı ki geriye birisi bana beddua etsin biraz daha düşünelim benim yaşadıklarımı başkasına mı yaşattım hayırrrrr. Genel olarak ne bir kızı üzdüm aşk konusunda, ne bir kızı aldattım, ne bir kızla oyun oynadım sanırım bu konuda bir suçum yok. Ama bunları yapanlara bak şimdi hepsinin kolunda sevgilisi vardır ve mutlulardır. O zaman buradan şu sonucu çıkarıyoruz Manga’nın şarkısında olduğu gibi “Bazı şeyler için iyi olmak yetmiyormuş sevilmek için aşk için iyi olmak yetmiyormuş.” Ama ben bu örneklere rağmen bazı şeylerden ödün vermeyeceğim. Aynı yolumda devam edeceğim. Burada polyana meydana çıkıyor bir gün sevgimi hak eden birisiyle mutlaka karşılaşacağım. Buradan sonra çıkıyor devreden bu yüzden vazgeçmeyeceğim bakalım çıkmış mı umarım çıkmıştır gözlerim her geçen dakika daha fazla ağrıyor. Haaayyyyyırrrrr çıkmamış daha. Neyse biraz daha bekleyelim nasıl olsa mutlaka çıkacak bu birazdan olur 2 saat sonra olur ama mutlaka olacak. Neyse ben bu arada şu ukala bilgisayara hatalarımı tekrar düzelttireyim bariiiiiiiii. Ben Türkçe’ye baya bir kelime getirmişim yani ben değil de genel olarak getirmişiz. Baksana çoğunda yazım önerisi yok diyor. Bu arada 2. sayfaya da geçmiş bulunuyorum zaten böyle giderse bu 3-4 sayfa olacak sanırım. Ama hanımefendinin hala uyumaya niyeti yok. Uykucu kız bu saate kadar uyumadıysa ya baya bi seviyor bu çocuğu yada geç kalktı ki, bu büyük olasılık uykusu yok hemen iyi tarafı kendine çektin deme çünkü daha önce benle bu saatlerde mesajlaşıyordu tamam mı bi kere. Dayanma gücümün son sınırlarına geldim artık başım dönmeye başlıyor böyle hafif hafif ve ağırlaşıyor arkaya doğru ama bunların hiçbiri ona olmuyor çünkü bunlar onda olsa mutlaka şimdiye yatardı.

Bir yukarılara baktım yazdıklarıma bir konuyu açıklayım tamam bu sefer aramazsa unutacağım dediğim zaman arıyor. Bugün oturma odası girdiğim de masa da oyun kağıtlarını gördüm. Hani bir laf vardır fala inanma falsız da kalma diye. Hadi dedim bakayım ilk olarak öylesine baktım. 2. el birşey için bakayım dedim. Hadi dedim eğer benim için keşke dediyse yani keşke Mustafa olsaydı dediyse açılsın demediyse açılmasın. Bunu anlattığıma göre anlayacağın üzere açıldı. Bu seferde başladım dua etmeye eğer O beni gerçekten seviyorsa ben yatasıya kadar beni çaldırsın diye dua ettim. Aradan 2-3 saat geçtik ten sonra internete girdim. Baktım yapacak bir şey yok hadi oyun oynayım internetten o arada msn den biri açtı ………. diye merak ettim kim buya diye bu nick bana tanıdık geliyor ama kim olduğunu bir türlü çıkaramadım. Açtım msn i geldim nickin üstüne bir baktım onun mail adresi zaten oyunda şansızlık vardı deli olmuştum birde bunu görünce kafamı masaya çarpa çarpa kırmayı düşündüm. Ama sonra vazgeçtim malum insanın canı kıymetlidir yok ya ondan değil kendimi zor kontrol edebildim yoksa hiç düşünmeden vururdum. Neyse işte olay böyle gerçekleşti. Yaniii ben tamam bu sefer haber almazsam unutacam dedim çıktı yine karşıma. Haaaa bu arada olabilir denk gelmiştir diyorsan eğer hiç deneme bunca zamandır hep internetteyim hele son 2 haftadır en az 6 saat hiç denk gelmedi ki bunu yıl içine vurursak daha bugüne kadar 1 kez denk geldi oda 5-6 ay önce olsa gerek. Daha dün akşam gelmiş eve bugün girmiş internete . buna rağmen olabilir diyorsanız eğer ben size bir şey demiyorum. Hala duruyor ya neyse ben sıkıştım bi helaya gideyim. Gittim geldim daha duruyor. Gerçi benim işim hemen biter ama olsun o laf bile yeter helaya gittim geldim hala burada okuyanda 30 saat kaldım sanır en fazla 5 dakika ki emin o kadar bile sürmedi. Sanırım uykusu gelmeye başladı biraz önce gülerken bir resmi vardı şimdi gözlerini kapatmış uykusu gelmiş gibi bir resmini koymuş umarım uyur artık. Ben bu arada yine ukala bilgisayara yazılarımı kontrol ettireyim.

Saat 03,10 yani tam olarak 1 saat 27 dakikadır yazıyorum hadi bundan 5 dakika hela zorunluluğunu çıkalım geri şu an için bu arada 1 dakika geçmiş 1 saat 23 dakikadır yazıyorum. Vayyy be ben neymişim. Eee yeter artık bu işkence o orada eğlenirken ben burada kendime işkence ediyorum sanki elime bir şey geçiyor. Bak bu konuda kesin sonunda anladın demişsindir ama ne yapayım. Biraz aşk biraz salaklık ikisi bir olunca ve de bu saatte algılama güçlüğü çıkıyor ortaya ne yapayım. Ben böyle birisiyim işte. Neyse bir günkü işkencemizin daha sonuna geldik başka bir işkence yazımızda tekrar buluşmak dileğiyle kendinize iyi bakın esenlikler dilerim.

Hoşçakalın her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız.

Alıntıdır
    Amon-Ra
    Üye
    Üye

Erkek
    Tecrübe :
    BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. Right_bar_bleue

Madalyalar : BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    Rep :
    BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. Right_bar_bleue

BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. Empty
    MesajKonu: Geri: BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ..   BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ.. Pixel_10Salı Mayıs 05, 2009 3:23 am

ndn1

BİR DELİNİN GÜNLÜĞÜ..
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -