Tejaca.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tejaca.darkbb.com

İnternet Dünyasının En Seviyeli En Kaliteli Forum Sayfası

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Radyo Tejaca.FM
EN SON MESAJLAR
Konu Yazan GöndermeTarihi
Perş. Ağus. 04, 2022 5:01 am
C.tesi Ekim 07, 2017 8:13 am
C.tesi Ekim 07, 2017 7:37 am
Ptsi Mart 19, 2012 9:29 am
Cuma Kas. 25, 2011 5:42 am
Paz Eyl. 25, 2011 2:35 am
C.tesi Haz. 11, 2011 1:46 pm
C.tesi Haz. 11, 2011 12:44 pm
C.tesi Haz. 11, 2011 12:21 pm
Cuma Mayıs 27, 2011 12:14 pm
En iyi yollayıcılar
TEJA
Solaris işletim sistemi çökmüyor IbackcatgdSolaris işletim sistemi çökmüyor IvotingbarSolaris işletim sistemi çökmüyor Ivotercap 
Kralicem
Solaris işletim sistemi çökmüyor IbackcatgdSolaris işletim sistemi çökmüyor IvotingbarSolaris işletim sistemi çökmüyor Ivotercap 
S3rserii
voyagerm
By_SeRSeRi
Amon-Ra
SABRİ
DaRLiNG
kurtCHEbe
torex

Solaris işletim sistemi çökmüyor

YazarMesaj
TEJA
Yönetim
Yönetim
TEJA

Kadın
Lakap : TEJA
Tecrübe :
Solaris işletim sistemi çökmüyor Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Solaris işletim sistemi çökmüyor Right_bar_bleue

Madalyalar : Solaris işletim sistemi çökmüyor 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
Rep :
Solaris işletim sistemi çökmüyor Left_bar_bleue24 / 10024 / 100Solaris işletim sistemi çökmüyor Right_bar_bleue

Solaris işletim sistemi çökmüyor Empty
MesajKonu: Solaris işletim sistemi çökmüyor   Solaris işletim sistemi çökmüyor Pixel_10Ptsi Eyl. 08, 2008 3:20 am

Solaris işletim sistemi çökmüyor Original_gnome-solaris-desktop

Solaris 10’u İnternet’ten indirenlerin sayısı yarım milyonu aştı....
Bu işletim sistemi tam bir mühendislik harikası olmasının yanı sıra kesinlikle çökmüyor olmasıyla da meşhur.İndirip denemeye kalkmayın ancak bu bilgiye sahip olun istedim.

Sun Microsystems’ın, AR-GE çalışmalarına 500 milyon dolar harcamasına rağmen açık kaynak kodlarını açıkladığı Solaris 10’u bir ay içinde 550 bin kişi İnternet’ten indirdi.

Sun Microsystems’ın ocak ayı sonunda açık kaynak kodlarını açıkladığı işletim sistemi Solaris 10, bugüne kadar 550 bin kişi tarafından İnternet’ten indirildi. Sun’ın Ar-Ge çalışmalarına 500 milyon dolar harcadığı işletim sistemi, 3.000 mühendislik yılı (bir mühendisin 3.000 yılda gerçekleştireceği çalışma) ile bir mühendislik başarısına da imza attı.

Dünyanın ‘çökmeyen tek işletim sistemi’ ünvanını koruyan Solaris, aynı zamanda 600’den fazla yenilikçi özelliğiyle en gelişmiş UNIXÒ işletim sistemi olarak gösteriliyor. Dell, Fujitsu Siemens Computers, IBM ve HP gibi çok çeşitli donanım firmasının sayıları 400’e yaklaşan donanım platformu tarafından desteklenen Solaris 10, donanım sağlayıcı-bağımsız bir işletim sistem olarak kabul ediliyor. Modern veri merkezlerinin iş yüklerine uygun olarak tasarlanan Solaris 10, Sun’ın bugüne kadar piyasaya sunduğu en hızlı (SPARC ve x86 üzerinde) Web sunucu performansına da sahip bulunuyor.

Alıntı
https://tejaca.yetkin-forum.com

Solaris işletim sistemi çökmüyor
1 sayfadaki 1 sayfası