Tejaca.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tejaca.darkbb.com

İnternet Dünyasının En Seviyeli En Kaliteli Forum Sayfası

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Similar topics
Radyo Tejaca.FM
EN SON MESAJLAR
Konu Yazan GöndermeTarihi
Perş. Ağus. 04, 2022 5:01 am
C.tesi Ekim 07, 2017 8:13 am
C.tesi Ekim 07, 2017 7:37 am
Ptsi Mart 19, 2012 9:29 am
Cuma Kas. 25, 2011 5:42 am
Paz Eyl. 25, 2011 2:35 am
C.tesi Haz. 11, 2011 1:46 pm
C.tesi Haz. 11, 2011 12:44 pm
C.tesi Haz. 11, 2011 12:21 pm
Cuma Mayıs 27, 2011 12:14 pm
En iyi yollayıcılar
TEJA
Kanatlarım vardı benim IbackcatgdKanatlarım vardı benim IvotingbarKanatlarım vardı benim Ivotercap 
Kralicem
Kanatlarım vardı benim IbackcatgdKanatlarım vardı benim IvotingbarKanatlarım vardı benim Ivotercap 
S3rserii
voyagerm
By_SeRSeRi
Amon-Ra
SABRİ
DaRLiNG
kurtCHEbe
torex

Kanatlarım vardı benim

2 posters
YazarMesaj
TEJA
Yönetim
Yönetim
TEJA

Kadın
Lakap : TEJA
Tecrübe :
Kanatlarım vardı benim Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kanatlarım vardı benim Right_bar_bleue

Madalyalar : Kanatlarım vardı benim 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
Rep :
Kanatlarım vardı benim Left_bar_bleue24 / 10024 / 100Kanatlarım vardı benim Right_bar_bleue

Kanatlarım vardı benim Empty
MesajKonu: Kanatlarım vardı benim   Kanatlarım vardı benim Pixel_10Çarş. Mayıs 06, 2009 8:01 am

Kanatlarım vardı benim Www.resimcity.com_melek_resimleri_3

KanatLarım vardı bénimKanatlarım vardı benim Virgul
Gecéleri uçasım geLirdi..
Ruhumu azad ederdimKanatlarım vardı benim Virgul
Uçar uçar yoruLur geri dönerdi bedenime..
../..
Küçüktüm benKanatlarım vardı benim Virgul
Kanatlarım vardı benimKanatlarım vardı benim Virgulbembeyazdı hemde..
Uçasım gelirdiKanatlarım vardı benim Virguluçardım
Korkmazdım hiçKanatlarım vardı benim Virgul
(korkusuz beyaz kanatLı méLéktim
)
../..
Bir gün kanatlarımı kırdılarKanatlarım vardı benim Virgul
GökteydimKanatlarım vardı benim Virguldüştüm..yere çakıldımKanatlarım vardı benim Virgul
Özgürlüğümü aLdıar benden..
../..
Büyüdüm benKanatlarım vardı benim Virgul
Kırık kanatlarımın acısıyLa büyüdüm
İncitmişLerdi çocuk yüreğimi..
Söylemedim kimseye
Acı benimdiKanatlarım vardı benim Virgulattım yüreğimin bir köşesine..
(isyan eden asi kanatsız bir méLék oLdum!)
https://tejaca.yetkin-forum.com
By_SeRSeRi
Moderatör
Moderatör
By_SeRSeRi

Erkek
Lakap : By_SeRSeRi
Tecrübe :
Kanatlarım vardı benim Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kanatlarım vardı benim Right_bar_bleue

Madalyalar : Kanatlarım vardı benim B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
Rep :
Kanatlarım vardı benim Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kanatlarım vardı benim Right_bar_bleue

Kanatlarım vardı benim Empty
MesajKonu: Geri: Kanatlarım vardı benim   Kanatlarım vardı benim Pixel_10Salı Ağus. 31, 2010 2:11 am

Kanatlarım yoktu benim...Ama bir zamanlar melektim...

(Başlıkla alakasız bi yazıyla karşı karşıyasınız .Başlık dinlediğim şarkının derin izlerini taşımakta.)

Yeni uyandım bilög.Sabah hastaneye gittik.Gıcık olduk döndük yine.Nasıl yorulmuşsam çay içerken sızmışım.Ama çohhh iyi geldi.Uyandım böyle şapşal bi ifadeyle uyku sersemide denilebilir bu duruma bi ayağımı sürükleye sürükleye mutfağa gittim.Annem daha önce uyanmış ''oo uyandınmıı sennn?'' dedi.Bendeki cevap o sersemlikte bile espiri niteliği taşır cinsten ''yarısını akşama bıraktım'' .........

Burcimu mesaj çekmiş akşama yemekteymişler bizde.Saat olmuş 7 hala yoklar.Ben beklemem hacı!
Sonra bi mesaj daha vardı.Kimse ne dediğini anlamadım.Merdivende okumaya çalışıyodum ben bu mesajı.Anlamayınca refleks olarak bi kaç kelime döküldü dudaklarımdan.Tam o sırada komşu misafirini geçiriyomuş.Bi baktılar bana ben bozmada ''ii akşamlar xxx teyze..'' dedim devam ettim çıkmaya.Arkamdan ''noluyoo bu gençlere nası konuşmalar bunlarrr'' falan diye durum kritiği yaptılar duydum.Ben bunu fitil fitil getiririm teyzecim burnundan.Beni yargılamak sana kalmadı dimi.Nasıl olsa alt komşumuzsunuz.Beni babama şikayet etmen için bi fırsatın daha olcak.Ne ka güzel dimiiii!.........

Bu kadın takıntılı bize.Sürekli şikayet halinde bana değilse kardeşimedir.Mutlaka şikayet eder ama.Kapının önünde takılamzsın.Bizim böyle bi geleneğimiz vardır.Yazlıktan kalma diyebiliriz.Kapıya oturur çekirdek çıtlanır ya yazlıklarda öyle bişe.Buradada takılırız öyle bi yere çıkarken nereye gideceğimize orda karar veririz.Sonra okuldan dönüşte falan ayrılamayız 2 saat kapının önünde takılırız falan.Giray a takmıştı bi ara.O sarı çocuk o sarı çocuk diyip duruyodu.Neyine takıldıysa artık.
Ergenliğin bi evresinde yüksek sesle müzik dinleme vardır.Hani ben bunu dinliyom duyy sende der gibi.Genelde metal müzik olur.Ben o dönemde bu kadını öldürücektim.Tamam bende az değilim gürültülü sayılırım ama rahat olmam gereken mekanım evimdeyim.Sıramı savdım sayılır o konuda hoş hala yüksek sesle dinlenir müzik bizim evde ama.
Tam kadın uğraşmaz büyüdüm artık dedim giyinişime laf söyledi, konuşmama söyledi, arkadaşlarıma taktı ''ben istemem bu sarı serseri her gün kapıya geliyo'' dedi.Eee gelcek çocuk tabi beraber gidiyoz okula her sabah.Arkadaşım la o benim sensin serseri.... Millete de anlatıyodur dedikoducu karı.Ay görsen nası modern nası modern ama kafa kıt napcan çekiyoz işte.Kadın o kadar yaşlıda değil halbuki 50-53 falan anca.Gıcıklık olsun diye teyze diyorum özellikle.Yoksa gayet abla kıvamında bi kadın.
Amman görüyonnu sen biloğumu da işgal etti kadın.

Redd in kirli suyunda parıltılar isimli gayet eski albümü geçti elime.Onu dinlemeye başladım.Bu ara nostaji yaşıyorum zaten.Eskiden müptela olup dinlediğim sonra bırakıp uzun süre dinlemeyip unuttuğum şarkıları dinliyorum.Zakkum ne bileyim çilekeş ilk albüm falan.Amma zakkum hacı ''anlıyorsun bitecek'' desin yıkılayım yaa.Etkileyici şarkılar ya... ''Anlıyorsun'' sonra ''Yaralısın'' etkilenirim evet....
Son sözü zakkumdan yapalım o zaman ;

Anlıyorsun bitecek......
.....
Sancıların henüz bir bebek...Git gide büyüyecek...
Biliyorsun bitecek....
.......
Yalnızlık bir bebek...Günden güne büyüyecek....
.
.
.
Yaralısın ve yaralı kalacaksın...Geceleri yatağında yarana sarılacaksın...

Alıntı

Kanatlarım vardı benim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-