Tejaca.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tejaca.darkbb.com

İnternet Dünyasının En Seviyeli En Kaliteli Forum Sayfası

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Similar topics
Radyo Tejaca.FM
EN SON MESAJLAR
Konu Yazan GöndermeTarihi
Perş. Ağus. 04, 2022 5:01 am
C.tesi Ekim 07, 2017 8:13 am
C.tesi Ekim 07, 2017 7:37 am
Ptsi Mart 19, 2012 9:29 am
Cuma Kas. 25, 2011 5:42 am
Paz Eyl. 25, 2011 2:35 am
C.tesi Haz. 11, 2011 1:46 pm
C.tesi Haz. 11, 2011 12:44 pm
C.tesi Haz. 11, 2011 12:21 pm
Cuma Mayıs 27, 2011 12:14 pm
En iyi yollayıcılar
TEJA
Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak IbackcatgdKelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak IvotingbarKelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Ivotercap 
Kralicem
Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak IbackcatgdKelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak IvotingbarKelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Ivotercap 
S3rserii
voyagerm
By_SeRSeRi
Amon-Ra
SABRİ
DaRLiNG
kurtCHEbe
torex

Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak

3 posters
YazarMesaj
TEJA
Yönetim
Yönetim
TEJA

Kadın
Lakap : TEJA
Tecrübe :
Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Right_bar_bleue

Madalyalar : Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
Rep :
Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Left_bar_bleue24 / 10024 / 100Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Right_bar_bleue

Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Empty
MesajKonu: Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak   Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Pixel_10Ptsi Mayıs 11, 2009 12:08 am

Bazen kuş olmak istedim bazende kelebek,gökyüzünde kaybolup kendimi serin rüzgarlara bırakıp dünyayı ve insanları izlemek.
O zaman tek tek görürdüm dünyanın ve insanların halini,can sıkan şeylere yukarıdan bakıp kendimi koruma şansım olurdu..

Yukarıda olunca ,beni üzemiyeceklerini düşündüm..en cok ne yapabilirlerdiki..yaa sapana taş koyup yaralar yada kelebekken yakalayıp kanatlarımı hoyratca koparıp öldürürlerdi..Yok olup giderdim..
en azından davranışları ile yada sözleri ile yaralayıp yüreğimin derinliklerinde iz bırakmazlardı..
Oysaki ne ucabiliyorum nede gökyüzünden olanları izleme şansım var..
buradayım ve olanları buradan izliyorum ve sürekli yara alıyorum,ölemeden binlerce kez ölüp ölüp diriliyorum.Her yara aldığımda isyan edip,haykırıyorum,ama ne anlayan nede gözyaşlarımı silen var...Herkesin kendince inandığı bi doğrusu var,belkide farkında bile değiller,bu kırılgan yüreğimin taa içini görebilende yok..
aslında bu dünyada hiç bişe yok...eğerki yüreğimin üşümesi bi gün gecerse işte o zaman kelebek olup yükseklerde huzur içinde kaybolacağım..

Oysaki ben bütün acımasızlığa,etrafımda oluşan bütün cirkinliklere,sahte sevgilere rağmen,herkese karşı içimde sevgiler büyüttüm,
umutlar yeşerttim yemyeşil...herkeste kır çiçeklerinin güzelliğini görmeye,bütün cam kırıklarımı bi araya toplayıp,onlardan yıldızlar yapmaya..sürekli mavi bi kelebek tutup avuçlarımda,insanlara sevgimi vermeye calıştım..

Şimdi gökkuşağı'nın bittiği yerde olmak ve kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak. Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak 218478

TEJA

En son TEJA tarafından C.tesi Tem. 02, 2011 10:47 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://tejaca.yetkin-forum.com
Amon-Ra
Üye
Üye

Erkek
Tecrübe :
Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Right_bar_bleue

Madalyalar : Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
Rep :
Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak   Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Pixel_10Ptsi Mayıs 11, 2009 11:23 am

yüreğine sağlık canım.mükemmel bir yazı olmuş :cry:
TEJA
Yönetim
Yönetim
TEJA

Kadın
Lakap : TEJA
Tecrübe :

Madalyalar : Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
Rep :
Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Left_bar_bleue24 / 10024 / 100Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak   Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Pixel_10Çarş. Mayıs 13, 2009 1:54 am

yorumun için teşekkür ederim sağol :)
https://tejaca.yetkin-forum.com
By_SeRSeRi
Moderatör
Moderatör
By_SeRSeRi

Erkek
Lakap : By_SeRSeRi
Tecrübe :
Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Right_bar_bleue

Madalyalar : Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
Rep :

MesajKonu: Geri: Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak   Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak Pixel_10Ptsi Ağus. 30, 2010 12:05 pm

sen hep özgür olamak isteyen bir kelebeksin can..
Hayat gönlünce olsun inşallah

Kelebek olarak yaşamak istiyorum..herşeyden uzak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kelebek olmak istiyorum